Ierobežotu laiku Latvijā iespējams rezervēt jauno Toyota C-HR / WESS Motors Toyota / Jaunumi

Ierobežotu laiku Latvijā iespējams rezervēt jauno Toyota C-HR

Pirmās paaudzes Toyota C-HR, kas iznāca 2016. gadā, zīmolam bija svarīgs pagrieziena punkts un simbolizēja stabilu pieteikumu sīvas konkurences bagātajā kompakto SUV tirgū. Cilvēku uzmanību piesaistīja automašīnas drosmīgais kupejveida dizains un sportiskais raksturs. Pateicoties dizainam, jaunajām tehnoloģijām un elektrificētajiem dzinējiem, jaunās paaudzes Toyota C-HR ir kļuvusi vēl pievilcīgāka.

Galvenie komponenti jaunās C-HR jaunajā stilā ir durvju rokturi, kas piekļaujas virsbūves profilam. Toyota šādu risinājumu izmanto pirmo reizi. Dinamisko eksterjeru papildina vēl īsākas pārkares un lieli riteņi ar diametru līdz 20 collām. Kontrastējošajam melnajam jumtam ir svaiga divtoņu krāsa, kas seko virsbūves izliekumiem un pagarinās līdz aizmugurei, tā izceļot mašīnas izteiksmīgās proporcijas.

Personiskas lietošanas pieredze

Toyota mērķis bija radīt auto, kurā ņemtas vērā vadītāja vajadzības, bet redzamība un ergonomika ļauj pilnībā koncentrēties uz braukšanu. Intuitīvu un personisku lietošanas pieredzi nodrošina C-HR interjera ekosistēma, kas pasažieriem ar tālruņa lietotni, skārienpaneli un balss komandām ļauj kontrolēt virkni automašīnas funkciju.

Toyota C-HR ir digitāls 12,3 collu kombinētais instrumentu panelis, kura augstas izšķirtspējas displejā vadītājam tiek atainota visa viņam nepieciešamā informācija, tai skaitā Toyota Safety Sense drošības un vadītāja atbalsta sistēmu rādījumi. Jaunākā Toyota Safety Sense aktīvās drošības un vadītāja atbalsta funkciju pakotne, kurai paredzēti regulāri atjauninājumi un papildinājumi, ir iekļauta standarta aprīkojumā.

Tāpat vadītāja rīcībā ir Toyota Smart Connect multimediju sistēma ar 12,3 collu skārienpaneli, kas atbalsta Android Auto un Apple CarPlay sistēmu funkcionalitāti bezvadu savienojumā. Toyota C-HR ir arī pirmais auto savā klasē, kuru ar viedtālruņa palīdzību var novietot stāvvietā, vadītājam atrodoties ārpus mašīnas. Digitālā atslēga savukārt nodrošina mašīnas atbloķēšanu un dzinēja iedarbināšanu, izmantojot tālruni.

Elektrificēti spēka agregāti

Pilnīgi jaunais Toyota C-HR Latvijā būs pieejams ar diviem hibrīddzinējiem, kuros elektriskā piedziņa apvienota ar 1,8 vai 2 litru benzīna motoru. Toyota C-HR izmanto jaunāko 5. paaudzes hibrīda tehnoloģiju, kas nodrošina klasē labāko līdzsvaru starp lielāku jaudu un zemākiem izmešiem. Pēc jaunā gada būs pieejams arī priekšpiedziņas plug-in hibrīds.