Kāpēc Toyota Approved?

 

Atklāj Toyota Approved apstiprināto lietoto automobiļu priekšrocības


conventional 24 months warranty.png


conventional 24 months roadside assistance.png
 

24 mēnešu garantija

Visi Toyota Approved apstiprinātie Toyota automobiļi saņem vismaz 24 mēnešu garantiju, kas dāvā visaptverošu segumu un Tev – gaidīto sirdsmieru.

 

24 mēnešu palīdzība uz ceļa

Toyota Approved piedāvās pilnīgu palīdzību uz ceļa visu garantijas periodu. Tas nozīmē, ka Tev tiks sniegta palīdzība mājās, ceļa malā vai ja automobili vajadzēs nogādāt servisā.


conventional technical check.png

conventional part exchange.png
 

44 punktu tehniskā apskate

Pirms pārdošanas mūsu īpaši apmācītie mehāniķi īsteno pilnīgu visu Toyota Approved lietoto automobiļu pārbaudi.

 

Hybrid Life Assurance

Visiem Toyota Approved apstiprinātajiem hibrīdiem ir Hybrid Life Assurance apdrošināšana, kas nodrošina hibrīda augstsprieguma akumulatora papildu aizsardzību vēl vienu papildu gadu/15 000 km* (kuru var pagarināt līdz automobiļa 10 gadadienai no pirmās reģistrācijas datuma, izejot maksas hibrīda sistēmas komponentu pārbaudes katru gadu). * Atkarībā no tā, kas iestājas pirmais.


conventional ready to go.png

conventional finance and insurance.png
 

Gatavi braukt

Lai kuru modeli Tu izvēlētos, visas mūsu apstiprinātās Toyota būs pilnīgā braukšanas gatavībā – arī iztīrītas un nomazgātas –, lai Tu varētu droši doties ceļā vēl ātrāk, nekā cerēji.

 

Bezmaksas TOYOTA KASKO apdrošināšana 3 mēnešus!

Piedāvājums ir spēkā līdz 30.09.2021, kopā ar iegādātu OCTA apdrošināšanas polisi. Pakalpojumu nodrošina ERGO Insurance SE Latvijas filiāle. Ar KASKO seguma nosacījumiem var iepazīties www.ergo.lv/lv/privatpersonam/kasko, par akcijas noteikumiem informāciju var saņemt pie pārdevējiem.