Par mums

WESS Motors kopējais pārdošanas apjoms pieaudzis par 11%

Šī gada deviņu mēnešu laikā WESS Motors pārdošanas apjoms audzis par nedaudz vairāk nekā 11%, palielinot tirgus daļu līdz vairāk 7,5% no kopējā auto tirgus Latvijā. Kopš šī gada sākuma WESS Motors pārdevis 1116 jaunus Toyota auto, no tiem vairāk kā viena trešā daļa jeb 366 ir hibrīdauto. Straujš pieaugums vērojams arī mazlietoto automobiļu pārdošanā, šī gada pirmajos deviņos mēnešos WESS Motors pārdevis 570 mazlietotu auto, kas ir par 45% vairāk kā pērn.

Aleksejs Radionovs, AS WESS izpilddirektors: “Šī gada pirmajos deviņos mēnešos vērojams mērens auto tirgus attīstības temps. Tiesa gan WESS Motors pārdošanas apjomi pārsniedz kopējo tirgus izaugsmes tempu – esam kāpinājuši pārdošanas apjomus faktiski visās pozīcijās - gan jaunu, gan mazlietotu auto segmentā, tāpat nemainīgi augsts pieprasījums saglabājas arī pēc videi draudzīgākiem risinājumiem – hibrīdiem, kur Toyota automobiļi viennozīmīgi ir viena no top izvēlēm auto pircēju vidū Latvijā. Pieprasījums pēc Toyota hibrīda modeļiem veido 33% no kopējā WESS Motors pārdošanas apjoma un paredzam, ka nākotnē šis īpatsvars vēl vairāk pieaugs. Turklāt nākamgad Toyota plāno piedāvāt vairākus jaunus auto modeļus, kas būs pieejami arī ar hibrīddzinēju, uzskatu, ka tie tiks atzinīgi novērtēti arī no WESS Motors klientu puses.”

WESS Motors Toyota pārdošanas rādītāji liecina, ka populārākie Toyota automobiļu modeļi šī gada deviņos mēnešos privātpersonu segmentā ir Toyota RAV4, Toyota CHR un Toyota Auris. Savukārt komercsegmentā populārākie Toyota modeļi Toyota Auris, Toyota Corolla un Toyota RAV-4.