Par mums

WESS Motors Toyota pārdošanas apjoms pieaudzis par 17%

Šī gada pirmajos sešos mēnešos WESS Motors Toyota pārdošanas apjoms audzis par vairāk kā 17%, salīdzinot ar to pašu laika periodu pērn, kamēr kopējais auto tirgus pieaugums Latvijā ir vien 7%. Kopš šī gada sākuma WESS Motors Toyota pārdevis 791 jaunu Toyota auto, no kuriem 28% jeb 225 bija hibrīdauto. Savukārt mazlietoto auto pārdošanas apjomu pieaugums ir 28%, salīdzinot ar attiecīgo laika periodu pērn. WESS Motors Toyota auto tirgus daļa ir 7,7% no kopējā auto tirgus Latvijā.

Aleksejs Radionovs, AS “WESS” izpilddirektors: “Šī gada pirmajā pusē vērojam pakāpenisku tirgus izaugsmi – pieaug pārdošanas rādītāji gan privātpersonu, gan komercsegmentā. Visstraujāk šogad audzis korporatīvais segments – šī gada sešos mēnešos pieaugums ir 31%.  Pieprasījuma pieaugumu veicinājusi līzinga risinājumu un kreditēšanas pieejamība gan privātpersonu, gan komercsegmentā. Kopumā pirmo pusgadu vērtējam pozitīvi – augam ātrāk nekā kopējais auto tirgus. Arī nākamajā pusgadā visticamāk būs vērojams attīstības temps - tirgus pakāpeniski augs, ja vien to nesatricinās kādi nepatīkami lēmumi ekonomikā, piemēram, pēc vēlēšanām.”

WESS Motors Toyota pārdošanas rādītāji liecina, ka populārākie Toyota automobiļu modeļi šī gada pirmajos sešos mēnešos bija Toyota Auris, Toyota RAV4, Toyota Corolla un Toyota Yaris.

2017. gadā WESS Motors Toyota pārdeva 1317 jaunas Toyota automašīnas, kas bija par 331 auto vairāk nekā 2016. gadā. Viena trešā daļa no pārdotajiem auto bija hibrīdi. Pērn Toyota bija visstraujāk augošais automobiļu zīmols Latvijā ar tirgus daļu teju 13 % no kopējā tirgus apjoma.