Par mums

Latvijā Toyota pārdošanas apjoms pieaudzis par 25%

Šī gada pirmo sešu mēnešu laikā Toyota pārdošanas apjoms Latvijā audzis par gandrīz 25% - tas ir visstraujāk augošais auto zīmols Latvijā. Kopš šī gada sākuma Latvijā pārdoti 1264 jauni Toyota auto, no tiem vairāk kā puse jeb 673 pārdoti WESS Motors Toyota autosalonos, kāpinot WESS Motors Toyota pārdošanas apjomus par 37%, salīdzinot ar to pašu laika periodu pērn. Kopumā visā Baltijā pārdoti 5735 jauni Toyota auto, kas ir par 33% vairāk nekā pērn. Toyota kopējā auto tirgus daļa Baltijā ir 14,2%.

Jūnijā WESS Motors Toyota pārdots rekordliels jauno auto skaits – pārdošanas apjomi auguši par 87%. WESS Motors Toyota jūnijā pārdeva 174 Toyota auto, kas ir par 81 jaunu auto vairāk nekā šajā pašā laika periodā pērn.

Aleksejs Radionovs, AS “WESS” izpilddirektors: “Pērn WESS Motors Toyota uzsāka darbu pie jauna Retailer koncepta ieviešanas, kas ļauj nodrošināt mūsdienīgu un kvalitatīvu klientu apkalpošanu visaugstākajā līmenī gan strādājot ar privāto sektoru, gan ar uzņēmumiem. Šī gada pirmajos sešos mēnešus, mēs redzam šo investīciju pirmos rezultātus – esam kāpinājuši kopējos Toyota pārdošanas apjomus par 37%, neskatoties uz to, ka kopējais auto tirgus Latvijā faktiski stāv uz vietas. Savukārt jūnijā ir sasniegts rekordliels pārdoto auto skaits, kāpinot pārdošanas apjomus par 87%, kas ir augstākais rādītājs pēdējo divu gadu laikā.”

Populārākie Toyota automobiļu modeļi jūnijā bija Toyota Auris, Toyota Corolla un Toyota Avensis. Nemainīgi pieprasītāko Toyota auto modeļu priekšgalā ir arī Toyota RAV4 un viens no Toyota jaunumiem - pērn prezentētais Toyota C-HR.

2016. gadā WESS Motors Toyota pārdeva 986 jaunu Toyota automašīnu, kas ir par 120 vairāk nekā 2015. gadā. Pērn Toyota bija Baltijas valstīs pārdotākais automobiļu zīmols - katra astotā jaunā reģistrētā automašīna Baltijas valstīs bija Toyota.