Par mums

Toyota RAV4 hibrīdu pārdošanas apjoms pieaudzis par 104 %

WESS Motors Toyota apkopotā informācija liecina, ka šī gada deviņu mēnešu laikā par 20 % auguši kopējie Toyota RAV4 pārdošanas apjomi, pārdodot 216 jaunu auto, no tiem 129 Toyota RAV4 Hybrid, kas ir par 66 hibrīdauto vairāk nekā tajā pašā laika periodā pērn. Tādējādi Toyota RAV4 hibrīdauto pārdošanas apjomi ir divkāršojušies jeb auguši par 104 %. Toyota RAV4 ir viens no populārākajiem Toyota auto modeļiem Latvijā, tā pārdošanas apjoms veido 21 % no kopējās Toyota pārdošanas WESS Motors Toyota autosalonos.

Kopējie WESS Motors Toyota pārdošanas rezultāti šogad auguši par gandrīz 32 %, kopš šī gada sākuma pārdoti 1005 jauni Toyota auto, no tiem viena trešā daļa jeb 305 hibrīdauto, kas ir divreiz vairāk nekā tajā pašā laika periodā pērn.
Aleksejs Radionovs, AS “WESS” izpilddirektors: “Arvien pieaugošais pieprasījums pēc inovatīviem un videi draudzīgākiem auto pozitīvi ietekmējis Toyota hibrīdu pārdošanas apjomus. Toyota plāno līdz 2050. gadam samazināt automobiļu radīto kaitīgo izmešu daudzumu līdz pat 90 % salīdzinājumā ar 2010. gadu. Līdz ar to Toyota mērķtiecīgi investē dažādu inovatīvu risinājumu izstrādē, lai auto tehnoloģijas padarītu autobraucējiem ērtākas, pieejamākas un apkārtējai videi draudzīgākas, piedāvājot populārākos modeļus ar hibrīddzinēju. Pieaugot iespējām izvēlēties sev tīkamu Toyota auto modeli ar hibrīddzinēju, strauji kāpj arī pieprasījums — pērn atklātā Toyota RAV4 Hybrid pārdošanas apjomi ir divkāršojušies. Lai gan SUV segmenta auto Latvijā allaž ir bijuši populāri, un Toyota RAV4 ir nemainīgi ir starp tirgus līderiem, straujāko pārdošanas apjomu kāpumu nodrošināja tieši Toyota RAV4 hibrīda versijas ieviešana — šobrīd 60 % no kopējiem Toyota RAV4 pārdošanas apjomiem ir hibrīdi.”

Kopš 1995. gada Latvijā pārdots 5231 Toyota RAV4 automobilis, bet Baltijā kopumā reģistrēti 14 377 auto. Toyota RAV4 ir viens no populārākajiem Toyota automobiļiem visās trīs Baltijas valstīs — mainās tikai tā atrašanās vieta TOP3. Latvijā un Lietuvā tas ir pirktākais no Toyota modeļiem šī gada deviņos mēnešos, aiz sevis atstājot Toyota Avensis un Toyota Auris. Savukārt Igaunijā Toyota RAV4 ir otrajā vietā, pirmajā vietā pircēji ierindojuši Toyota Avensis, bet trešais populārākais ir Toyota Auris.
Baltijā kopumā šī gada pirmajos deviņos mēnešos pārdoti 8266 jauni Toyota auto, kas ir par 24,86 % vairāk nekā pērn. Toyota kopējā auto tirgus daļa Baltijā ir 13,87 %, bet Latvijā 13,14 % no kopējā auto tirgus.