Par mums

Toyota paziņojusi globālos ikgadējos rezultātus un atkārtoti apstiprinājusi apņemšanos sasniegt oglekļa neitralitāti

Toyota Motor Corporation (TMC) paziņojusi finanšu rezultātus fiskālajam gadam, kas noslēdzās 2021. gada 31. martā. Uzņēmums arī izklāstīja savu pieeju, lai līdz 2050. gadam panāktu oglekļa neitralitāti, izmantojot iekļaujošu, dažādās tehnoloģijās balstītu pieeju, kas nodrošinās, ka neviens klients netiks “atstāts aiz muguras”.

Skatīt vairāk

Toyota Proace CITY Electric paplašina Toyota modeļu klāstu

Jaunais Toyota Proace CITY Electric iezīmē ievērojamu Toyota Professional elektrificēto vieglo komercautomobiļu (LCV) un pasažieru transporta klāsta paplašināšanu. Jaunie modeļi Latvijas tirgū ieradīsies 2022. gadā.

 

Skatīt vairāk

Pasaules pirmizrādi piedzīvojis Toyota bZ4X Concept

Toyota Šanhajas starptautiskajā autoizstādē prezentējusi drīzumā gaidāmā modeļa Toyota bZ4X konceptuālo versiju, piedāvājot ieskaitu par pirmo nulles emisijas baterijas elektromobiļu (BEV) saimes pārstāvi.

Skatīt vairāk

Toyota prezidents Akio Tojoda tiek godināts kā 2021. gada Pasaules gada auto personība

Toyota Motor Corporation (TMC) prezidents un izpilddirektors Akio Tojoda ir 2021. gada Pasaules gada auto personība.

Godalgu piešķīra Pasaules gada auto balvas (World Car Awards) žūrija, ko veido vairāk nekā 90 izcili starptautiski žurnālisti.

Skatīt vairāk

Toyota prezentējusi jauno sporta modeli GR 86

Ar lielu nepacietību gaidītais jaunais GR 86 piedzīvojis debiju Toyota Gazoo Racing un Subaru Corporation kopīgajā tiešsaistes prezentācijā. Toyota jaunākais sporta auto ir trešais modelis, kas papildina GR portfeli, pievienojoties plašu atzinību guvušajam GR Supra un GR Yaris.

Skatīt vairāk

Jaunais Toyota Mirai – novatoriskais ūdeņraža elektromobilis ar nulles emisijām ieradies Baltijā

Jaunais Mirai iemieso Toyota vrizību uz tīrāku vidi un ilgtspējīgu sabiedrību. Toyota uzskata, ka ūdeņradim ir potenciāls nodrošināt bezoglekļa mobilitāti ne tikai autotransporta, bet arī dzelzceļa, jūras un aviācijas pārvadājumu jomā, kā arī nodrošināt enerģiju rūpniecībai, uzņēmumiem un mājsaimniecībām.

Skatīt vairāk

Katra otrā Baltijā pārdotā Toyota ir elektrisks hibrīdauto

2021. gada dati rāda, ka gandrīz katra otrā Baltijā pārdotā Toyota ir elektrisks hibrīda automobilis, un teju puse no visiem Baltijas valstīs iegādātajiem hibrīdauto ir Toyota. Turklāt Toyota Yaris, kas atzīta par “Gada auto 2021”, šobrīd kļuvusi par pirktāko automobili Eiropā.

Skatīt vairāk

Toyota savu simtprocentīgi elektrisko SUV parādīs Šanhajas autoizstādē

Toyota paziņojusi, ka savu vidējās klases simtprocentīgi elektrisko SUV demonstrēs drīzumā gaidāmajā Šanhajas starptautiskajā autoizstādē.

Skatīt vairāk

Toyota Yaris pasludināta par Eiropas Gada auto 2021

Žūrija, ko veido 59 autožurnālisti no visas Eiropas, ceturtās paaudzes Yaris šo titulu piešķīra 21 gadu pēc Toyota pirmās uzvaras konkursā, kad titulu Eiropas Gada auto 2000 ieguva inovatīvais Yaris pirmās paaudzes modelis. Yaris konsekventi izpelnījās žūrijas atzinību arī vēlāk, katras nākošās paaudzes modelim vienmēr iekļūstot konkursa finālā. Skatīt vairāk

Toyota ar jauno GR Sport C-HR izskatu padara vēl dinamiskāku

Marta sākumā Toyota salonos nonāks Baltijas populārākā hibrīdkrosovera Toyota C-HR jaunākais modelis – GR Sport. Iedvesmojoties no Toyota augstas veiktspēju GR spēkratiem un Toyota Gazoo Racing sacīkšu krāsām, jaunais GR Sport spēcīgajam izskatam piešķir vēl spilgtāku ārējo un iekšējo stilu. Jaunais C-HR GR Sport pievienojas jau pieejamai Corolla GR Sport modeļu saimei.

Skatīt vairāk

Toyota Camry Hybrid ierodas ar atjauninātu savienojamību un drošības tehnoloģijām

Toyota Camry ir ieguvis neskaitāmas balvas un atzinības kopš nonākšanas tirdzniecībā 1982. gadā. Šis modelis tiek piedāvāts vairāk nekā 100 valstīs visā pasaulē, pārdošanas apjomiem sasniedzot vairāk nekā 19 miljonus vienību.

Skatīt vairāk

Toyota saņem 2020.gada Safetybest apbalvojumu par centrālajiem gaisa spilveniem

Eiropas autožurnālistu organizācija Autobest godalgu Safetybest 2020 piešķīrusi Toyota par centrālo drošības gaisa spilvenu izstrādi un uzstādīšanu modelim Yaris, kas ir līdz šim nebijis aprīkojums Eiropas B segmentā. Skatīt vairāk

Toyota ievieš jauno zīmola dizainu

Skatīt vairāk

Latvijas valsts mežu MTB maratona rīkotāji velo mīļiem piedāvās individuālos braucienus

Jūnija mēnesī ar individuālajiem MTB maratona braucieniem Dobelē, Smiltenē un Krimuldā startēs  Latvijas valsts mežu kalnu divriteņu maratona jaunā sezona.

Jaunais projekts dos iespēju  ikvienam velo entuziastam vienatnē, vai kopā ar ģimeni sev vēlamā laikā baudīt aizraujošas trases dažādos Latvijas reģionos. Rezultātus fiksēt būs iespējams īpaši izveidotā digitālajā aplikācijā. Vienlaikus, pasākuma rīkotāji no augusta mēneša cer atsākt arī klasiskās MTB maratona sacensības.

Skatīt vairāk

Jaunais Toyota Hilux – vairāk spēju, vairāk stila

Jaunais Toyota Hilux – automobilis, kurš apvieno iespaidīgu dizainu, spēcīgu 2,8 litru dzinēju un uzlabotu sniegumu gan uz ceļa ar stingru segumu, gan arī apvidū ar vēl augstāku komfortu, bagātīgu aprīkojumu un paplašinātu modeļu klāstu, jo tā mērķis ir augošais Eiropas daudzpusīgā lietojuma un brīvajam laikam domāto automobiļu tirgus.

Skatīt vairāk

Fernando Alonso aizvadījis jaunā, 2020. gada Toyota Hilux testus

Gatavojoties 2020. gada Dakaras rallijreidam, autosporta leģendas – Fernando Alonso un Marks Koma – jau pērn Spānijā guva unikālu iespēju izmēģināt 2020. gada Toyota Hilux pirmsražošanas prototipu līdzās rallijreida Toyota Gazoo Racing Hilux jeb sacīkšu mašīnai, kas viņus vienā no pasaulē sarežģītākajiem autosporta sarīkojumiem jau pirmajā reizē droši aizveda līdz finišam.

Skatīt vairāk

Pilnīgi jaunais Yaris Cross

Pilnībā pilsētai. Pilnībā SUV.

Pilnīgi jaunais Toyota Yaris Cross ir parādījis savu patieso dabu. Paceļot Yaris jaunos augstumos, stilīgais Yaris Cross ievieš visas mūsu nākamās paaudzes mazo automobiļu īpašības augsto SUV segmentā.

Skatīt vairāk

Toyota Highlander ar septiņām sēdvietām nonāk Eiropas tirgū

Toyota lielākais hibrīda SUV modelis Highlander pirmo reizi tiks piedāvāts arī Eiropas tirgū. Būdams pieejams tikai ar pilno hibrīdsistēmu, Highlander papildinās Toyota SUV automobiļu klāstu Eiropā, kur šobrīd tiek piedāvāts D segmenta RAV4, C segmenta C-HR un B segmenta Yaris Cross.

Skatīt vairāk

WESS Auto Grupa atbalsta medicīnas personālu.

WESS Auto Grupa vēlas sniegt savu atbalstu ārstu un medicīnas personāla mobilitātes nodrošināšanā ārkārtējās situācijas laikā.

Skatīt vairāk

WESS Motors darbības ārkārtas situācijas laikā

Viesus, kas ir inficējušies ar vīrusu, kuriem ir inficēšanās iespēja vai kuri atrodas uz karantīna, lūdzam neapmeklēt autocentrus. Iepriekš rezervētie apmeklējumi ir jāpiesaka atkārtoti pa tālruni vai e-pastā.

Skatīt vairāk

Jaunais Toyota PROACE CITY un PROACE CITY VERSO

Jaunais klases līderis Toyota PROACE CITY VERSO jau ir Latvijā

Pagājušā gadā debitējušais Toyota PROACE CITY VERSO pasažieru furgons jau ir pieejams Latvijā. PROACE kompaktā pasažieru versija papildina Toyota komerctransportlīdzekļu klāstu.

Skatīt vairāk

Jaunais Toyota sportiskās ģimenes loceklis Corolla GR Sport ir ieradies Latvijā

Pagājušajā Ženēvas autoizstādē prezentētais otrais Toyota sportisko automobiļu ģimenes loceklis Corolla GR Sport jau ieradies Latvijā. Tāpat kā iepriekš prezentētais Yaris GR Sport, jaunais Corolla GR Sport modelis atšķiras ar savu izskatu un izceļas ar labākām vadības īpašībām. Hečbeka un universāļa versija vienlaikus tiek prezentēta visās trijās Baltijas valstīs.

Skatīt vairāk

"Latvijas Gada auto 2020"

Š.g. 6. decembrī notikusi “Latvijas Gada auto 2020” konkursa svinīgajā noslēguma ceremonija, kurā Toyota ieguva veselus trīs titulus! Skatīt vairāk

Jaunais Toyota C-HR ar ievērojami lielāku jaudu

Jaunais Toyota C-HR debitē ar hibrīda piedziņu izvēles iespējām, jaunu multimediju sistēmu un dizaina uzlabojumiem, kas pilnveido tā izskatu, vienlaikus saglabājot leģendārās formas.

Skatīt vairāk

TOYOTA GR SUPRA IEGŪST VĀCIJAS PRESTIŽO ZELTA STŪRES BALVU

 

Toyota GR Supra ir ieguvusi Zelta stūres balvu vienā no Eiropas prestižākajiem jauno automobiļu konkursiem. Apbalvojums labāko sporta automobiļu kategorijā norāda uz izcilo viena no Toyota slavenākajiem modeļiem atgriešanos, kā arī atkārto otrās paaudzes Supra gūtos panākumus, kas Zelta stūres balvu ieguva 1982. gadā.

Skatīt vairāk

Aleksandrs Oskins, AS “WESS” padomes priekšsēdētājs: dīzeļauto ir pagātne!

 

AS “WESS” padomes priekšsēdētājs Aleksandrs Oskins video intervijā laikraksta Dienas Bizness portālam db.lv atklāj auto industrijas nākotnes vīziju un aktuālās tendences, kā arī iezīmē galvenās Latvijas auto nozares problēmas, skaidrojot iespējamās sekas, ar ko mums visiem jārēķinās, politiskās gribas trūkuma dēļ.

Skatīt vairāk

WESS Motors Toyota ievieš videi draudzīgu mobilitātes risinājumu servisa klientiem

WESS Motors Toyota, īstenojot videi draudzīgu uzņēmuma attīstības politiku, vasaras sezonā servisa klientiem piedāvās videi draudzīgu mobilitātes risinājumu – servisa maiņas velosipēdus, kamēr automašīna atrodas WESS Motors Toyota autoservisā K.Ulmaņa gatvē 125.  

Skatīt vairāk

WESS Motors Berģi atzīts par vienu no labākajiem Toyota autosaloniem Eiropā

WESS Motors Berģi saņēmis augstāko Toyota Motor Europe klientu apmierinātības apbalvojumu prestižo Ichiban 2019, kas tiek pasniegts labākajiem Toyota autorizētajiem pārstāvjiem Eiropā. Ikgadējais apbalvojums tiek pasniegts par klientu apkalpošanas tradīciju ieviešanu un augstas kvalitātes klientu servisa kultūras īstenošanu uzņēmuma darbībā. Toyota Motor Europe apbalvojusi 45 labākos Toyota autosalonus Eiropā no kopumā vairāk nekā 2500 Toyota autosaloniem, kas ik gadu sacenšas par šo prestižo novērtējumu.

Skatīt vairāk

Jaunie Toyota Corolla un Toyota RAV4 iegūst augstāko novērtējumu EURO NCAP drošības testos

Jaunie Toyota Corolla un Toyota RAV4 modeļi ieguvuši piecas zvaigznes jeb transportlīdzekļu drošības maksimālo vērtējumu jaunajā 2019 EURO NCAP drošības testā, kam šogad piemēroti vēl stingrāki noteikumi. Panākumi gūti pateicoties Toyota jaunajām globālās arhitektūras platformām - GA-C Corolla un GA-K RAV4, kā arī jaunajai Toyota Safety Sense 2 drošības sistēmai, kas ir iekļauta standarta aprīkojumā visos jaunākajos Toyota Corolla un RAV4 modeļos.

Skatīt vairāk

WESS Auto Group auto izstādē prezentēs jauno Toyota Camry

Skatīt vairāk

Toyota atbalsta ikgadējo velomaratona seriālu

Toyota jau vairākus gadus atbalsta ikgadējo kalnu divriteņu velomaratona seriālu visā Latvijā, kas pulcē aktīvā dzīvesveida entuziastus no visas Latvijas.

Skatīt vairāk

33% no pārdotiem jauniem Toyota auto ir hibrīdi

Viens no lielākajiem auto nozares uzņēmumiem Latvijā - WESS Motors Toyota apkopotā informācija liecina, ka viena trešā daļa no šī gada vienpadsmit mēnešos pārdotajām jaunajām Toyota automašīnām ir auto ar hibrīddzinēju. Kopš šī gada sākuma WESS Motors Toyota pārdevis 1313 jaunus Toyota auto, no tiem 33% ir hibrīdauto. Populārākie Toyota hibrīda modeļi ir Toyota RAV4 Hybrid, Toyota C-HR Hybrid un Toyota Yaris Hybrid.

Skatīt vairāk

WESS Motors kopējais pārdošanas apjoms pieaudzis par 11%

Šī gada deviņu mēnešu laikā WESS Motors pārdošanas apjoms audzis par nedaudz vairāk nekā 11%, palielinot tirgus daļu līdz vairāk 7,5% no kopējā auto tirgus Latvijā. Kopš šī gada sākuma WESS Motors pārdevis 1116 jaunus Toyota auto, no tiem vairāk kā viena trešā daļa jeb 366 ir hibrīdauto. Straujš pieaugums vērojams arī mazlietoto automobiļu pārdošanā, šī gada pirmajos deviņos mēnešos WESS Motors pārdevis 570 mazlietotu auto, kas ir par 45% vairāk kā pērn.

Skatīt vairāk

WESS Motors Toyota pārdošanas apjoms pieaudzis par 17%

Šī gada pirmajos sešos mēnešos WESS Motors Toyota pārdošanas apjoms audzis par vairāk kā 17%, salīdzinot ar to pašu laika periodu pērn, kamēr kopējais auto tirgus pieaugums Latvijā ir vien 7%. Kopš šī gada sākuma WESS Motors Toyota pārdevis 791 jaunu Toyota auto, no kuriem 28% jeb 225 bija hibrīdauto. Savukārt mazlietoto auto pārdošanas apjomu pieaugums ir 28%, salīdzinot ar attiecīgo laika periodu pērn. WESS Motors Toyota auto tirgus daļa ir 7,7% no kopējā auto tirgus Latvijā.

Skatīt vairāk

WESS Auto Grupa paplašina savu zīmolu portfeli ar HONDA

Viens no lielākajiem auto nozares uzņēmumu tīkliem Latvijā WESS Auto Grupa paplašina savu portfeli ar HONDA zīmolu. Turpmāk WESS Auto Grupa uzņēmumi nodrošinās autorizētā autodīlera tirdzniecības un pēcpārdošanas servisa pakalpojumus vadošajiem Japānas auto zīmoliem Toyota, Lexus un Honda, kā arī turpinās sniegt autorizētā servisa pakalpojumus BMW zīmola auto.

Skatīt vairāk

WESS Motors Toyota pārdošanas apjoms pieaudzis par 21%

Šī gada pirmajos piecos mēnešos WESS Motors Toyota pārdošanas apjoms audzis par vairāk kā 21%, salīdzinot ar to pašu laika periodu pērn, kamēr kopējais auto tirgus pieaugums Latvijā ir 5,7%. Kopš šī gada sākuma WESS Motors Toyota pārdevis 606 jaunus Toyota automobiļus, no tiem 28% jeb 170 bija hibrīdauto. WESS Motors Toyota kopējā auto tirgus daļa pirmajos piecos mēnešos ir 7,3%.

Skatīt vairāk

WESS Motors Berģi atzīts par vienu no 45 labākajiem Toyota autosaloniem Eiropā

WESS Motors Berģi saņēmis augstāko Toyota Motor Europe klientu apmierinātības apbalvojumu prestižo Ichiban 2018 - par klientu apkalpošanas tradīciju ieviešanu un augstas kvalitātes klientu servisa kultūru ikvienā uzņēmuma darbībā. Toyota Motor Europe apbalvojusi 45 labākos Toyota autosalonus Eiropā no kopumā vairāk nekā 2500 Toyota autosaloniem, kas ik gadu sacenšas par šo prestižo novērtējumu.

Skatīt vairāk

WESS Motors Toyota kļuvis par oficiālo Dziesmu un deju svētku auto partneri

Viens no pieredzes bagātākajiem autodīleriem Latvijā WESS Motors Toyota, kas
Latvijā pārstāv Toyota auto zīmolu, kļuvis par oficiālo Latvijas valsts simtgades
Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku partneri. Lai kolektīvu atlases žūrija
varētu apmeklēt Dziesmu un deju svētku kolektīvu atlases skates visā Latvijas
teritorijā, WESS Motors Toyota nodrošinās žūriju ar Toyota automobiļiem.

Skatīt vairāk

WESS Motors aicina domāt zaļi un rūpēties par vides ilgtspējību

Visā pasaulē un arī Latvijā vide un vides ilgtspējība ir kļuvusi par vienu no
uzņēmējdarbības prioritārām jomām. Par apkārtējās vides saglabāšanu un ekoloģiskas
vides īstenošanu tiek runāts arvien vairāk, īpaši nozīmīgs šis jautājums ir auto nozarē.

Skatīt vairāk

Piecas izplatītākās kļūdas, iegādājoties lietotu automašīnu

Lietoto automašīnu tirgus Latvijā un Eiropā ir plašs, iespēju ir daudz un dažādas — meklēt
sludinājumu portālā, pasūtīt no Vācijas, pirkt no paziņām vai meklēt pie dīlera. Lielākais
pieprasījums Latvijā ir pēc lietota 5–7 gadus jauna auto, kura vērtība svārstās no 10 000 līdz
12 000 eiro.

Skatīt vairāk

Pērn par 74% audzis pieprasījums pēc Toyota

Pērn Toyota hibrīdu pārdošanas apjoms Baltijas valstīs pieaudzis par 74%
salīdzinājumā ar 2016. gadu. Latvijā populārākie Toyota hibrīda modeļi ir Toyota
RAV4 Hybrid, Toyota C-HR Hybrid un Toyota Yaris Hybrid. Latvijas klientu vidū
vislielākais pieprasījums pēc jaunajiem auto ir SUV segmentā, tostarp arī starp
hibrīdu modeļiem – 54% kopumā Latvijā pārdoto SUV modeļu ir hibrīdi.

Skatīt vairāk

WESS Motors Toyota pārdošanas apjoms audzis par 33 %

2017. gadā WESS Motors Toyota pārdošanas apjoms audzis vairāk nekā 33 %, kas
veido 6,9% lielu tirgus daļu no kopējā auto tirgus Latvijā. Pērn kopumā WESS Motors
Toyota pārdevis 1317 jaunus Toyota auto, no tiem viena trešā daļa bija hibrīdauto.
Latvijā kopumā pērn pārdots 2490 jaunu Toyota auto, kas ir par 24 % vairāk nekā
gadu iepriekš. Tādējādi Toyota ir visstraujāk augošais automobiļu zīmols Latvijā ar
tirgus daļu teju 13 % no kopējā tirgus apjoma.

Skatīt vairāk

Toyota Land Cruiser veido vairāk nekā 53% apvidus automobiļu tirgus daļu

Toyota Land Cruiser ir viens no populārākiem Toyota automobiļiem, tā tirgus daļa vidējā apvidus automobiļu klasē – standarta apjoma segmentā Latvijā šogad ir vairāk nekā 46%, salīdzinot ar iepriekšējo gadu pieaugums ir 4%. Savukārt Baltijas valstīs kopumā Toyota Land Cruiser tirgus daļa ir 53% konkrētajā segmentā. Baltijā kopumā reģistrēti vairāk nekā 12 000 Toyota Land Cruiser, no tiem Latvijā pārdota vairāk kā viena trešdaļa no kopējā skaita.

Skatīt vairāk

Atspēkoti 5 populārākie mīti par hibrīdauto

Attīstoties zaļajam dzīvesveidam, iedzīvotāji arvien biežāk izvēlas produktus un tehnoloģijas, tostarp arī auto, kas ir apkārtējai videi draudzīgāki. Visā pasaulē, tajā skaitā arī Latvijā strauji aug pieprasījums pēc auto ar hibrīddzinēju, kas ir ar mazāku degvielas patēriņu un mazākām oglekļa dioksīda (CO2) emisijām.

Skatīt vairāk

TOYOTA ir VISLABĀK PĀRDOTAIS automobiļu zīmols 2017. gadā

Toyota ir Baltijas valstīs vislabāk pārdotais automobiļu zīmols ar 2017. gadā pārdotiem 10410 automobiļiem, kas pārspēj jebkuru citu automobiļu zīmolu. Salīdzinājumā ar 2016. gadu pērn Toyota pārdeva par 2013 automobiļiem vairāk, kas ir gandrīz ceturto daļu liels pieaugums. Toyota tirgus daļa šobrīd ir 13,2%, kas to padara par vispieprasītāko automobiļu zīmolu Baltijas valstīs.

Skatīt vairāk

Toyota C-HR saņem augstāko piecu zvaigžņu novērtējumu EURO NCAP auto drošības testos

Neatkarīgajos EURO NCAP drošības testos jaunajam Toyota auto modelim C-HR piešķirts maksimālais piecu zvaigžņu novērtējums pasažieru aizsardzības un aktīvās drošības jomā.  Toyota C-HR sasniedza augstākos rezultātus visās vērtēšanas kategorijās – izcilu 95% rezultātu vispārējā pieaugušo pasažieru drošībā, par bērnu aizsardzību 77%, gājēju aizsardzību 76% un 78% novērtējumu par drošības asistentu sistēmu darbību. 

Skatīt vairāk

Latvijā Toyota pārdošanas apjoms pieaudzis par 25%

Šī gada pirmo sešu mēnešu laikā Toyota pārdošanas apjoms Latvijā audzis par gandrīz 25% - tas ir visstraujāk augošais auto zīmols Latvijā. Kopš šī gada sākuma Latvijā pārdoti 1264 jauni Toyota auto, no tiem vairāk kā puse jeb 673 pārdoti WESS Motors Toyota autosalonos, kāpinot WESS Motors Toyota pārdošanas apjomus par 37%, salīdzinot ar to pašu laika periodu pērn. Kopumā visā Baltijā pārdoti 5735 jauni Toyota auto, kas ir par 33% vairāk nekā pērn. Toyota kopējā auto tirgus daļa Baltijā ir 14,2%.

Skatīt vairāk

Toyota RAV4 hibrīdu pārdošanas apjoms pieaudzis par 104 %

WESS Motors Toyota apkopotā informācija liecina, ka šī gada deviņu mēnešu laikā par 20 % auguši kopējie Toyota RAV4 pārdošanas apjomi, pārdodot 216 jaunu auto, no tiem 129 Toyota RAV4 Hybrid, kas ir par 66 hibrīdauto vairāk nekā tajā pašā laika periodā pērn. Tādējādi Toyota RAV4 hibrīdauto pārdošanas apjomi ir divkāršojušies jeb auguši par 104 %. Toyota RAV4 ir viens no populārākajiem Toyota auto modeļiem Latvijā, tā pārdošanas apjoms veido 21 % no kopējās Toyota pārdošanas WESS Motors Toyota autosalonos.

Skatīt vairāk

Toyota atzīts par visstraujāk zaļojošo zīmolu

Latvijas Mīlētāko zīmolu topā 2017 Toyota zīmols atzīts par visstraujāk zaļojošo zīmolu. Savukārt transporta nozare atzīta par trešo “zaļāko” nozari Latvijā, apsteidzot tādas svarīgas jomas kā pārtika un dzērienu nozare. Pērn WESS Motors Toyota tika iekļauts starp desmit zaļākajiem uzņēmumiem Latvijā.  Īstenojot videi draudzīgu uzņēmējdarbību un efektīvu resursu plānošanu, uzņēmumam ik gadu izdodas ietaupīt 8% energoresursu.

Skatīt vairāk

Jūnijā WESS Motors Toyota pārdošanas apjoms pieaudzis par 87%

Viens no pieredzes bagātākajiem autodīleriem Latvijā WESS Motors Toyota šī gada jūnijā kāpinājis pārdošanas apjomus par 87% salīdzinot ar to pašu laika periodu pērn.  Jūnijā WESS Motors Toyota pārdeva 174 jaunus Toyota auto, kas ir par 81 jaunu auto vairāk nekā šajā pašā laika periodā pērn. Tas ir rekordliels jaunu pārdoto auto skaits viena mēneša ietvaros pēdējo divu gadu laikā.

Skatīt vairāk

Martā Toyota pārdošanas apjoms Latvijā audzis par 41 %

Latvijā šī gada martā Toyota pārdošanas apjomi palielinājušies par 41 %, pārdodot 271 jaunu Toyota auto, no kuriem vairāk nekā puse jeb 163 auto pārdoti “WESS Motors Toyota” klientiem. Baltijas valstīs kopā martā pārdoti 1058 jauni Toyota automobiļi, kas ir par 275 automobiļiem vairāk nekā pērn martā. Tādējādi Toyota pārdošanas apjomi Baltijas valstīs kopumā auguši par 35 %, un Toyota ir pircēju visiecienītākā automobiļu zīmola izvēle Baltijā. Toyota tirgus daļa Baltijā kopumā sasniedz 15,6 % no kopējā jaunu auto tirgus.

Skatīt vairāk

CARGURU dubulto autoparka apmēru un paplašina darbības zonas Rīgā

Latvijā pirmais auto koplietošanas pakalpojumu sniedzējs CARGURU paplašinājis auto parku, iegādājoties 10 jaunas Toyota Yaris Hybrid automašīnas no sava partnera WESS Motors Toyota.  Tas ļaus paplašināt CARGURU auto koplietošanas stāvvietu skaitu darbības zonās Rīgā, kas šobrīd galvenokārt izvietotas Rīgas centra rajonā un pie populārākajiem tirdzniecības centriem - Mols, Spice, Alfa un Rīga Plaza, kā arī ietverot vasaras aktuālo galamērķi Vecāķu pludmali.  

Skatīt vairāk

“WESS” apgrozījums pērn pieaudzis par 19%, pārdošanas apjoms par 17,2%

AS “WESS” apgrozījums 2016.gadā sasniedza 39,9 miljonus eiro, kas ir par 19% jeb 6,39 miljoniem eiro vairāk nekā 2015.gadā. WESS Auto Grupas autosaloni - WESS Motors Toyota un Lexus Riga Airport pērn kopā pārdeva 1160 jaunus automobiļus, kas ir par 170 auto vairāk nekā 2015.gadā. “WESS” pārdošanas apjomi pērn auguši par 17,2%, kas veido 6,2% lielu tirgus daļu no kopējā auto tirgus Latvijā. “WESS” rentabilitātes (EBITDA) rādītājs palielinājies par 14,1%, sasniedzot 1,8 miljonus eiro, bet uzņēmuma tīrā peļņa ir 502 tūkstoši eiro, kas ir par 9,5% vairāk nekā kā gadu iepriekš.

Skatīt vairāk

WESS kļuvis par partneri Latvijā pirmajam auto koplietošanas pakalpojumu sniedzējam CARGURU

WESS Motors Toyota kļuvis par partneri inovatīvajam automobiļu koplietošanas pakalpojumu sniedzējam CARGURU. Tas ir pirmais auto koplietošanas pakalpojumu sniedzējs Latvijā, kas sniedz iespēju ikvienam Rīgas pilsētas iedzīvotājam vai viesim iznomāt auto personīgai lietošanai bez laika limita un ierobežojuma, izmantojot tikai mobilo lietotni.

Skatīt vairāk

WESS padomes priekšsēdētājs: Auto dīleriem nav tik liels uzcenojums, kā daudzi uzskata

«Esmu vietējais cilvēks, nevis ārzemnieks, kurš atbraucis uz šejieni, tikai lai nopelnītu un aizvestu peļņu uz savu dzimto zemi Te dzīvoju un strādāju, lai šeit arī ieguldītu savu nopelnīto, » tā intervijā Dienas Biznesam atzīst Aleksandrs Oskins, AS WESS padomes priekšsēdētājs, kurš auto tirdzniecības biznesā aizvadījis 25 gadus.

Skatīt vairāk

2016.gadā Toyota hibrīdu auto pārdošanas apjoms Baltijas valstīs pieaudzis 2,6 reizes

Pērn strauji palielinājies Toyota hibrīdu pārdošanas apjoms Baltijas valstīs, kopumā pieprasījums audzis par 260% ar pārdotiem 1684 Toyota hibrīda modeļiem, salīdzinot ar 2015.gadu, kad Toyota pārdeva 652 hibrīda modeļus. 2016.gadā Toyota bija pirktākais auto zīmols Baltijā - pērn pārdotas 8397 jaunas Toyota automašīnas - viena piektā daļa no visiem pārdotajiem Toyota modeļiem bija hibrīda tehnoloģija. Visā pasaulē Toyota hibrīdu skaits jau pārsniedz 10 miljonus auto.

Skatīt vairāk

Ichiban Berģu salonam

Milzīgs prieks  un lepnums par mūsu WESS Motors Berģi kolektīvu, kuri 2016 gadā ir ieguvuši Ichiban balvu.  Nezinātājiem, Toyota pasaulē to varētu salīdzināt ar Oskaru kino pasaulē. Ichiban kopumā nozīmē būt pirmajam ne tikai vienā kategorijā, bet vairāku kategoriju kopsumma, un kā galvenais rādītājs ir mūs Toyota klients - vienmēr pirmajā vietā. 

Skatīt vairāk

Lattelecom Rīgas maratons

Vakardienas Lattelecom maratona noslēguma ballītē tika teikts, ka pasākums noteikti nebūtu tāds, ja visas iesaistītās puses nebūtu tajā piedalījušās ar visu atdevi.  Mēs esam par Zaļāku Latviju, par veselīgāku Latvijas tautu. Tieši tāpēc 15. maija rītā paprāvs WESS Motors komandas pulks devās Rīgas ielās, lai pierādītu sev, uz ko īsti ir spējīgi, naskatoties uz to, ka laika apstākļi nebija tie labākie.

Skatīt vairāk

SEB MTB un Rīgas Velotons preses konference

Latvijā populārākā kalnu riteņbraukšanas seriāla SEB MTB maratons 15. sezonā rīkotāju darbu atvieglos videi draudzīgāki auto no Toyota, kas kļuvis par SEB MTB maratona un Rīgas velomaratona, kā arī Vienības brauciena partneri.

Skatīt vairāk

Jaunums: Toyota CHR

Krosoveru segmentā šogad tiek pieteikts nopietns konkurents – Toyota C-HR. Mūsdienu straujajam dzīves ritmam atbilstošs auto – elegants, oriģināls un dinamisks ar īpaši veidotu dizainu, kas jau izpelnījies pastiprinātu autopasaules un par to rakstošo mediju uzmanību.

Skatīt vairāk