Par mums

Hronika

1991 AS WESS
Pirmais WESS Auto Grupas uzņēmums, WESS, tika dibināts 1991. gadā

1992 - IEGŪTAS TOYOTA DĪLERTIESĪBAS
1992. gadā, sekojot augsti izvirzītiem mērķiem, WESS ieguva viena no vadošo auto nozares pasaules zīmola Toyota dīlera tiesības.

1994 - PIRMAIS TOYOTA AUTOSALONS LATVIJĀ
WESS Motors TOYOTA pirmais, pēc augstajiem Toyota standartiem būvētais, Toyota autosalons Latvijā tika atklāts 1994. gadā un atradās Brīvības ielā 239.

2001 - JAUNS TOYOTA AUTOSALONS - LIELĀKAIS AUSTRUMEIROPĀ
Uzņēmumam attīstoties un novērtējot automobiļu tirgus attīstību nākotnē, 2001. gadā tika atklāts Austrumeiropā lielākais Toyota autosalons - WESS Motors TOYOTA K. Ulmaņa gatvē 125. Līdz ar jaunā autosalona atkāšanu, darbību beidza autosalons Brīvības ielās 239.

2001 - IEGŪTAS LEXUS DĪLERTIESĪBAS
Izvirzot jaunus mērķus, 2001. gadā WESS iegūst Lexus dīlertiesības. WESS Motors autosalonā K. Ulmaņa gatvē 125 pēc augstākajiem Lexus standartiem tiek izbūvēta Lexus automobiļu tirdzniecības zona un uzsākta premium automobiļu Lexus tirdzniecība Latvijā.

2007 - VIENĪGAIS, EKSKLUZĪVAIS LEXUS AUTOSALONS LATVIJĀ - LEXUS RĪGA WESS
Sekojot līdzi un attīstot augstos Lexus standartus, tiek atklāts pirmais ekskluzīvais Lexus autosalons Ziemeļeiropā LEXUS RĪGA WESS, kas atrodas līdzās WESS Motors TOYOTA autosalonam K. Ulmaņa gatvē 125b.

2007 - BMW AUTOSALONS WESS SELECT
Paplašinot pārstāvēto automobiļu zīmolus, tiek iegūtas BMW dīlertiesības un atvērts WESS Select BMW autosalons, kas atrodas līdzās Toyota autosalonam K. Ulmaņa gatvē 123. Līdz ar BMW autosalona atklāšanu, WESS izveidoja Toyota, Lexus un BMW autosalonus vienā vietā uz vienas no galvenajām Latvijas maģistrālēm - Jūrmalas šosejas.

2008 - OTRS WESS MOTORS TOYOTA AUTOCENTRS BERĢOS
Rūpējoties par Toyota automobiļu īpašnieku ērtībām, 2008. gada martā tiek atklāts otrs WESS Motors Toyota autosalons Berģos, Rīgas-Siguldas šosejā 2. Līdz ar WESS Motors Toyota Berģi autosalona atklāšanu, WESS Motors paplašināja Toyota autosalonu tīklu, nodrošinot ērtu Toyota autosalona apmeklējuma izvēli.

2009 - HONDA AUTORIZĒTĀ SERVISA TIESĪBAS, ATVĒRTS SAN MOTORS AUTOSERVISS BERĢOS
Paplašinot piedāvāto pakalpojumu klāstu, WESS iegūst oficiālā Honda servisa tiesības un 2009. gada jūlijā tiek atklāts SAN Motors Honda serviss WESS Motors Berģi autosalonā, Rīgas-Siguldas šosejā 2.

2009 - AUTODAĻU E-VEIKALS EPARTS
Novērtējot tirgus attīsībtas tendences un pastāvīgi meklējot veidus, kā piedāvāt saviem klientiem vairāk, 2009. gadā tiek atklāts lielākais autodaļu e-veikals Latvijā www.eparts.lv

2009 - pilna servisa apdrošināšanas portāls viss ok
Rūpējoties par klientiem, visos WESS uzņēmumos kopš to atklāšanas tiek piedāvāti apdrošināšanas pakalpojumi no lielākajām Latvijas apdrošināšanas kompānijām, bet ar mērķi padarīt klientiem apdrošināšanas iegādi vēl ērtāku, 2009. gada decembrī tiek atvērts vienīgais pilna servisa apdrošināšanas portāls www.vissOk.lv - ar Tevi viss būs OK, ja būsi apdrošināts!

2013 - ISO 14001 SERTIFIKĀTS
Izpildot augsto standartu prasības biznesa un ražošanas procesu menedžmentā AS iegūst ISO 14001 sertifikātu, kas ir viens no starptautisko standartu sērijas, kas piemērojama jebkurai organizācijai, jebkurā pasaules malā un attiecas uz vides pārvaldības sistēmu. Balstoties uz Plāno-Dari-Pārbaudi-Darbojies ciklu, ISO 14001 tiek likts uzsvars uz ļoti svarīgām prasībām - identificēt, vadīt un veikt vides aspektu monitoringu jebkurā organizācijā, kā arī norādīt, kā pārvaldīt un uzlabot visu sistēmu.

2013 - WESS SELECT TURPINA DARBOTIES KĀ BMW OFICĀLAIS SERVISS
2013. gada oktobrī WESS Select pārtrauc jaunu BMW automobiļu tirdzniecību, turpinot darbu kā oficiālais BMW serviss. WESS Select autosalona telpās tiek sākta premium mazlietotu automobiļu tirdzniecība.