Pieteikties testa braucienam
Saņemt piedāvājumu

Pieteikties testa braucienam

Pieteikties

Pieprasīt modeļa katalogu

Pieteikties

Toyota

Proace City Verso

Toyota nopietni attiecas pret biznesu un pret jūsu biznesu, tādēļ mēs esam radījuši PROACE CITY un PROACE CITY VERSO. Pielāgoti tieši jums, tie ir izveicīgi un 100% piemēroti jūsu vajadzību izpildei ar spēju pārsteigt. Jaunais PROACE CITY ietver visu, ko jūs sagaidāt no Toyota, kravas furgonā.

 • Ērts un savienots tā, lai jūs saglabātu kontroli

  Praktiskais, veiklais un pielāgojamais PROACE CITY ir ideāls sadarbības partneris. PROACE CITY Crew Cab versijā ir pieejams ar diviem vai trijiem priekšējiem sēdekļiem un trīsvietīgu solveida sēdekli, padarot to ideāli piemērotu jebkāda veida kravu pārvadāšanai. Tādas atjautīgas funkcijas kā sistēma Smart Cargo ļauj palielināt kravas nodalījumu par 0,4 m³. Šauras stāvvietas un pilsētas ielas vairs nesagādās raizes, jo asimetriskās aizmugurējās durvis ievērojami atvieglo iekraušanu.

   

 • Vietas pietiks visiem un visam

  PROACE CITY VERSO ir radīts, lai spētu nogādāt jūs jebkurā galamērķī. Ar sēdvietām līdz septiņiem cilvēkiem jums nekad nepietrūks vietas, savukārt trīs ISOFIX stiprinājumi otrās rindas sēdekļos kopā ar daudzpusīgu drošības funkciju klāstu nodrošinās jūsu un jūsu pasažieru drošību. Tehnoloģiju cienītājiem ir pieejams Apple CarPlay™ un Android Auto™ apvienojumā ar sistēmu Pro-Touch, kas ietver populārākās viedtālruņu lietotnes un virkni funkciju, kurām var piekļūt, izmantojot balss aktivizēšanu.

 • Radīts jums un jūsu pasažieriem

  Toyota PROACE CITY VERSO noteikti atstās iespaidu. Ar ērti nolokāmu priekšējo pasažiera sēdekli garākām kravām, plašu kravas nodalījumu un atveramu aizmugures durvju logu tas ir vienlīdz praktisks un ērts. Ļaujiet panorāmas jumtam pieliet salonu ar gaismu un klausieties savas mīļākās dziesmas, izmantojot Apple CarPlay™ vai Android Auto™. (Atkarībā no versijas).

   

 • Viegla pārvietošanās, pamatīga veiktspēja

  Ar trim virsbūves modeļiem un 2 garenbāzes garumiem, PROACE CITY var ērti pielāgot jūsu uzņēmuma vajadzībām. PROACE CITY ietilpība sasniedz 3,7 m³ īsajā versijā un 4,3 m³ garajā un kombinācijā ar sistēmu Smart Cargo ļauj pārvadāt kravas ar garumu līdz 3,4 m. Crew Cab versija ietver nolokāmu otro sēdekļu rindu un bīdāmu starpsienu, kas ļauj radīt tik lielu ietilpību, cik jums nepieciešams.  

   toyota-city-icon-payload_tcm-3024-1746388.png

  Vairāk nekā spējīgs ar lietderīgo slodzi līdz 1000 kg

   toyota-city-icon-tow_tcm-3024-1746389.png

  Gāziet kalnus ar velkamās piekabes masu līdz 1500 kg

   toyota-city-icon-pallet_tcm-3024-1746386.png

  Ar ietilpību līdz 4,3 m³ ar Smart Cargo; abās garuma versijās tajā var ietilpināt divas euro standarta paletes

 •  Īsā furgona versija, 5 sēdvietas

   isa_furgona_versija_5sedvietas.JPG

   Garā furgona versija, 5 sēdvietas

   gara_furgona_versija_5sedvietas.JPG

   Garā furgona versija, 7 sēdvietas

   gara_furgona_versija_7sedvietas.JPG

 • Drošās rokās

  Toyota uzskata, ka ikvienam ir tiesības justies droši savā auto, tādēļ PROACE CITY ietver daudzpusīgas drošības funkcijas, tai skaitā brīdinājumu par izbraukšanu no joslas, adaptīvo kruīza kontroli, automātisko tālo gaismu funkciju un ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu, kas ļaus jums justies droši, zinot ka automobilis par visu parūpēsies. Kad drošības aspekti ir kārtībā, laiks izvēlēties jums piemērotākās autovadītāja palīdzības sistēmas, kas izstrādātas, lai atvieglotu jūsu ikdienu. Tās ietver atpakaļskata un sānu kameras ar Smart Active Vision, kas atvieglo auto novietošanu stāvvietā, Smart Load indikatoru un uzlaboto sistēmu Toyota Traction Select, kas ļaus jums pārvarēt pat visizaicinošākos apvidus reljefus.

 • Toyota Professional. Kopā labāk.

  Toyota zina, ka bizness nekad nav tikai bizness, tāpēc mēs esam radījuši virkni komerciālo automobiļu, kuriem varat uzticēties. Izvēlieties mūsu jauno kompakto PROACE CITY, PROACE vai leģendāro Hilux un nododiet savu uzņēmumu drošās rokās. Mūsu specializētie Toyota Professional mazumtirgotāji ir vienmēr pieejami, lai sniegtu jums piemērotāko risinājumu. Ar augstā līmenī apmācītiem tehniķiem un visaptverošu pakalpojumu klāstu, kas veidots tieši jums, Toyota Professional piedāvā jums vajadzīgo atbalstu pilnīgam sirdsmieram.

 •  Īsā furgona versija  isa_furgona_versija.JPG
   Garā furgona versija  gara_furgona_versija.JPG
   Crew Cab  crew_cab_versija.JPG

 •  toyota-tss-icon-pcs_tcm-3024-1746338.png

  Sadursmes novēršanas sistēma

   

  Toyota Safety Sense ietilpstošā sadursmes novēršanas sistēmas kamera un lāzera stari identificē priekšā braucošos automobiļus. Ja sistēma konstatē potenciālu sadursmi, vadītājs tiek brīdināts ar audio un vizuāliem signāliem, kā arī tiek aktivizēta asistējošā bremzēšana. Ja vadītājs nenospiež bremzes savlaicīgi, automobiļa ātrums tiek samazināts automātiski, lai novērstu vai mazinātu sadursmi.

   toyota-tss-icon-rsa_tcm-3024-1746339.png

  Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma

  Toyota Safety Sense ietilpstošā ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma identificē ceļa zīmes un uz jaunā krāsainā TFT displeja skaidri attēlo noderīgu informāciju, piemēram, pašreizējo braukšanas ātruma ierobežojumu vai apdzīšanas ierobežojumus. Ja zīmes netiek ievērotas, palīgsistēma brīdina vadītāju ar skaņas un vizuāliem signāliem.

  toyota-tss-icon-acc_tcm-3024-1746335.png

  Adaptīvā kruīza kontrole

   

  Toyota Safety Sense ietilpstošā adaptīvā kruīza kontrole ievēro iepriekš iestatīto attālumu no priekšā braucošā automobiļa. Ja attālums samazinās, sistēma samazina ātrumu, izmantojot bremzes un aktivizējot bremžu gaismas. Ja attālums atkal pieaug, tā pakāpeniski palielina braukšanas ātrumu, līdz tiek sasniegts autovadītāja iestatītais.

  toyota-tss-icon-lda_tcm-3024-1767730.png

  Brīdinājums par izbraukšanu no joslas

   

  Izmantojot kameras sensoru un milimetru viļņu radaru, BIJ sistēma izmanto brauktuves horizontālos marķējumus vai priekšā esošā automobiļa braukšanas trajektoriju, lai novērtētu tā atrašanās vietu uz ceļa. Ja automobilis nejauši sāk novirzīties no joslas centra, tiek izmantota stūrēšanas palīgsistēma, lai izlabotu tā trajektoriju. Lūdzu ņemiet vērā, ka sistēma var tikt izmantota tikai tad, ja ir ieslēgts brīdinājums par izbraukšanu no joslas un adaptīvā kruīza kontrole.

   toyota-tss-icon-cca_tcm-3024-1746336.png

  Vadītāja uzmanības uzturēšanas sistēma

   

  Vadītāja uzmanības uzturēšanas sistēma brīdina vadītāju, ka nepieciešams apstāties un atpūsties. Tā ieslēdz skaņas signālu, ja konstatē, ka automobilis nav apstājies ilgāk par divām stundām, braucot ar ātrumu 65 km/h vai ātrāk.