Pieteikties testa braucienam
Saņemt piedāvājumu

Pieteikties testa braucienam

Pieteikties

Pieprasīt modeļa katalogu

Pieteikties

Toyota

Jaunais Highlander

 • Iepazīstinām ar pilnīgi jauno Highlander. Stilīgs un ietilpīgs, šis izsmalcinātais septiņu sēdvietu SUV ietver mūsu jaunāko hibrīda tehnoloģiju un inteliģentu pilnpiedziņu (AWD-i). Kopā ar ērtu braukšanu Highlander sniedz jaudu, efektivitāti un daudzpusību, kas tiek līdzi pat visaktīvākajam dzīvesveidam.

 • STILS UN TELPA KATRAM GADĪJUMAM

  Ar tā spēcīgo ārieni un izteiksmīgajiem 20 collu vieglmetāla diskiem Highlander apvieno izsmalcināta pilsētas SUV koptēlu ar apvidus automobiļa izturīgo pievilcību.  Tā kā Highlander ir īsts septiņu sēdvietu automobilis, tā plašā salona trešajā rindā ērti pietiks vietas diviem pieaugušajiem. Kājas mājiena sensors nodrošina brīvroku piekļuvi ietilpīgajam 658 litru bagāžas nodalījumam — kuru var palielināt līdz 1909 litriem — nodrošinot, ka tajā vienmēr būs pietiekami vietas, kad tas ir nepieciešams.

 • NEPĀRSPĒJAMS JAUDAS UN EMISIJU LĪDZSVARS

  Ar mūsu ceturtās paaudzes hibrīda piedziņu Highlander ļauj izbaudīt visas plaša SUV priekšrocības bez piekāpšanās attiecībā uz efektivitāti un emisiju līmeni. Ar nevainojamo 244 DIN ZS 2,5 litru Hybrid Dynamic Force dzinēju Highlander piedāvā savā klasē labāko enerģijas un efektivitātes līdzsvaru ar CO2 emisiju un degvielas patēriņu attiecīgi no tikai 146 g/km un 6,6 l/100 km. Ar AWD-i sniegto papildu kontroli un drošību standartaprīkojumā, kā arī veiklu un ērtu vadību Highlander šķiet pārliecinošs un drošs no visām tā septiņām sēdvietām. 

 • IZCILAS ĒRTĪBAS, NENOVĒRTĒJAMAS FUNKCIJAS

  Highlander kluso un izsmalcināto darbību papildina patiesi premium klases salons ar rūpīgi izgatavotu apdari, mīkstiem materiāliem, kā arī bagātīgu aprīkojumu un savienojamību standartaprīkojumā. Interjera spilgtākie elementi ir ventilējami priekšējie sēdekļi, 11 skaļruņu JBL audiosistēma* un 12,3 collu multimediju skārienekrāns ar navigācijas un viedtālruņu integrācijas iespējām, pateicoties Apple CarPlay™ un Android Auto™. Lai palīdzētu novērst vai mazināt sadursmes, Highlander ietver jaunāko Toyota Safety Sense drošības sistēmu komplektu, ko papildina attēla projicēšana uz vējstikla (head-up display) un digitāls atpakaļskata spogulis*.

  *Atkarīgs no izvēlētā aprīkojuma līmeņa.